Spojení půjček do jedné

Napsal admin • Čvc 13th, 2013 • Rubrika: Nezařazené

Pokud máte více malých spotřebitelských půjček, tak může být výhodné spojení půjček do jedné velké půjčky.

Mám více malých půjček

Někteří lidé si postupem času nabraly hodně malých půjček. Ono je lákavé si kupovat jednotlivé věci na půjčku, horší to pak je když přijde čas splácení. A čím více půjček, tím je i více splátek. A pak se může stát, že nás tyto splátky nadměrné zatěžují. Pak může být řešením spojení půjček do jedné, může nám to ušetřit i docela hodně peněz.

Spojení půjček nám může ušetřit hodně peněz

Když se sjednocení půjček správně provede, tak nám může ušetřit opravdu hodně peněz. Přece jen malé spotřebitelské půjčky mají docela vysoké úroky, takže když si vezmeme jednu velkou půjčku, tak úroky dosti klesnou. A díky tomu pak měsíční na splátkách ušetříme docela pěknou sumičku.

Volte bankovní spojení půjček

Určitě by jste měly vždy volit bankovní sjednocení půjček, nebankovní sjednocení půjček není tak výhodné. Banky však mají stanovená nějaká kritéria pro poskytování a schvalování půjček. Patří sem čistý registr dlužníků a taky dostatečně vysoké příjmy. Vždy také záleží na tom, jak velké to bude sjednocneí, tedy celková částka.

Jak to funguje?

Jednotlivé malé půjčky se zaplatí z té velké půjčky a pak už se platí jen ta velká půjčka. Pokud však máte překlovací úvěr ze stavebka, tak je nutné použít refinancování překlenovacího úvěru. V tomto případě není možné využít spojení půjček. V ostních případech je zkonsolidování možné.

Pokud máte více půjček, tak se vám určitě vyplatí jít do zkonsolidování půjček.Štítky: , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku