Registr dlužníků: Výpis podle jména

Napsal admin • Srp 22nd, 2013 • Rubrika: Nezařazené

Registr dlužníků je problémem pro stále větší počet lidí. Můžete si požádat o výpis podle vašeho jména.

Lidé zapsaní v registru dlužníků

Někteří lidé si vezmou půjčku a pak třeba nemají na splátku a tak splátku nezaplatí. Banka ja pak může kvůli tomu nezaplacení splátky zapsat do registru dlužníků. Mají pak už negativní zápis v registru dlužníků a když budou žádat o další půjčku, tak už jim nebude vůbec poskynuta. A pouze jim pracovnice na kamenné pobočky banky, řeknou že mají zápis v registru dlužníků.

Registr dlužníků fyzických osob – zápis jména

Registr dlužníků je výhodný zejména pro finanční instituce, protože se tak mohou vyhnout problémovým lidem a nemusejí jim půčovat peníze, což jim v minulosti přinášelo docela velké ztráty. Dnes už se tomu mohou vyhnout. Pomůže jim v tom právě registr. Kdy existují dlužníci fyzické osoby registr a tito lidé pak nezískají půjčku.

Jak se podívat do registru dlužníků?

V současné době neexistuj žádný registr dlužníků k nahlédnutí zdarma přes internet, takže budete muset požádat o klasický výpis z registru dlužníků. Je však třeba mýti na paměti, že v ČR je více registrů dlužníků. Nejprve je třeba tedy zjistit, v jakém registru dlužníků jste vlastně zapsaní. A pak už můžete řádně požádat o výpis z registru. Do pár týdnů vám ho zašlou. Někdy je potřeba zaplatit určitý poplatek.

Z výpisu se dozvíte kde je problém

Když není k dispozici seznam dlužníků k nahlédnutí zdarma, tak je potřeba zažádat o výpis. Z výpisu z konkrétního registru dlužníků. se dozvíte zcela přesně proč jste vlastně zapsaní v registru dlužníků. Hodně lidí má často pocit, že jsou v tomto registru dlužníků zapsaní neoprávněně. A hodně nadávají.Štítky: , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku