Půjčky do jedné hodiny

Napsal admin • Říj 28th, 2013 • Rubrika: Nezařazené

Řekneme se jaké existují půjčky a úvěry poskytnuté do jedné hodiny. Uvidíte jak jsou jednotlivé možnosti pro rychlé půjčení peněz.

Nebankovní rychlé půjčky

Nebankovní půjčky, které poskytují nebankovní společnosti z nebankovního sektoru jsou stále více rychlé. Dříve bylo standartem půjčka do 24 hodin, pak do 12 hodin. A dnes už se najde i docela dost malých nebankovních společností, které nabízejí půjčky již do jedné hodiny.

Nabídka malých nebankovních půjček

Malé nebankovní společnosti mají ve svých nabídkách například půjčku s názvem pujčka 20000 do hodiny, což je půjčka poskytnutá ve výši 20000 Kč a to již do jedné hodiny od podání oficiální žádosti o půjčku. Žádat je většinou možné jak přes internetové stránky, tak také přes telefonní spojení.

Vysoké úroky u těchto půjček

Možná to zní jako lákavá možnost kde vzít peníze, ale takové půjčky jsou dosti drahé. Nebankovní společnosti mají na těchto půjčkách dosti vysoký roční úrok. A když se opozdíte třeba jen se splátkou o jeden den, tak budou následovat velmi tvrdé sankce a pokuty. Tyto půjčky tedy nejsou určitě vůbec výhodné.

Lepší možností může být půjčka přes kreditku

Lepší možností může být klasická kreditka. Nesmí se však využívat kreditní karta bez příjmu, ta už není tak výhodná. Klasická kreditka má určité období bez úroku, kdy neplatíte žádné úroky. Až když skončí toto období, tak by jste začly nějaké úroky platit. Takže když kreditku dobře použijete, tak si půjčíte úplně zadarmo.Štítky: , , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku