Nejlepší kreditka: Jak vybrat kreditní kartu?

Napsal admin • Říj 16th, 2013 • Rubrika: Nezařazené

Vybíráte si novou kreditku a nevíte, která je nejlepší? Řekneme si jak si vybrat tu nejlepší kreditní kartu.

Bankovní kreditní karty

Určitě se musíte zaměřit pouze na bankovní kreditní karty. Nebankovní společnosti nabízejí nebankovní kreditní karty, které jsou o dost méně výhodné, než bankovní kreditky. Určitě tedy budeme vybírat pouze z bankovních kreditek, které nabízejí banky v České republice.

Jak fonguje kreditka?

Hodně lidí stále neví jak funguje kreditní karta? Kreditní karta funguje jako úvěrová karta, kdy můžete jít do určitého mínusu. Tento mínus je dopředu sjednán. Můžete to být například 20 000 Kč. Pak můžete platit za zboží v obchodech jakoby na dluh. Výhodou je, že u kreditky je bezúročné období po které neplatíte poplatky a peníze si tak půjčíte úplně zdarma.

Srovnání kreditek

Když budeme srovnávat kreditky, tak je třeba kreditky mezi sebou porovnat. Vybereme si pouze ty nej kreditky, vyřadíme kreditní karta bez příjmu, které nejsou výhodné. A u vybraných kreditek si sepíšeme důležité parametry. Na konci se tak můžeme dozvědět, které kreditní karty jsou nejvýhodnější.

Rychlé sjednání kreditní kartyk

S kreditkou již nemusíte vůbec řešit otázku kde vzít peníze? Kreditní vám umožní jít do mínusu, když to budete potřebovat. V dnešní době je vyřízení kreditní karty na pobočce opravdu hodně rychlé. Pak už je třeb jen kreditku správně využívat, aby vás vyšla co nejlevněji.Štítky: , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku