mBank získala na Zlaté koruně šest cen: Zlato, stříbro i bronz

Napsal admin • Zář 16th, 2010 • Rubrika: mBank

Praha, 3. června 2010 – Finanční produkty mBank se umístily na nejvyšších místech v prestižní soutěži o nejlepší finanční produkty roku Zlatá koruna 2010. Odborná porota posuzovala 206 zúčastněných finančních produktů v 16 kategoriích. Banka se skvěle umístila i v anketě Cena veřejnosti a Cena podnikatelů, ve které hlasovalo přes 143 tisíc lidí. V anketě obdržela mBank také tři ocenění.

Finanční akademie udělila druhé místo v kategorii Účty osobnímu účtu mKONTO, v kategorii Elektronické bankovnictví získalo internetové bankovnictví mBank třetí cenu a v kategorii Podnikatelské účty se na druhém místě umístilo mBUSINESS KONTO.

V anketě Cena podnikatelů získalo prvního místo mBusiness Konto, mBank získala i druhé místo za mBUSINESS eMAX. V rámci anekty Cena veřejnosti obsadila mBank stříbrnou pozici se svým mKONTEM.
Tato ocenění jsou pro nás výzvou. Chceme klientům nabídnout kvalitu a standard a dál je udržet a rozvíjet. Věříme, že všechny změny, které připravujeme, budou jen k lepšímu. Výsledek hlasování je pro nás radost, ale i odpovědnost,“ uvedl Jan Horák, marketingový ředitel mBank.
Ocenění produktů mBank převzal ve čtvrtek v TOP HOTELu Praha obchodní ředitel mBank Robert Chrištof. mBank se v této anketě umístila již po třetí v řadě a vždy zaujala přední místa v Ceně podnikatelů i v anketě Cena veřejnosti.
- – - – - – - – - – - – - – - – - – -

Informace o společnosti:
mBank je retailovou divizí elektronického bankovnictví jedné z největších polských finančních institucí – BRE Bank SA. Ta se specializuje na poskytování bankovních služeb velkým podnikatelským subjektům a mezinárodním korporacím, ale též na segment malých a středních podniků. BRE Bank SA je členem skupiny Commerzbank, která je druhou největší bankou v Německu. Je zároveň jednou z vedoucích finančních institucí v Evropě, přičemž v polské BRE Bank vlastní více než 70procentní podíl. mBank vstoupila na český trh v listopadu roku 2007.Štítky: ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku