Kdo všechno nabízí: Půjčím peníze na ruku

Napsal admin • Lis 15th, 2013 • Rubrika: Nezařazené

Řekneme si kdo všechno nabízí nabídky typu půjčím peníze na ruku.

Inzeráty typu půjčím peníze na ruku

Na různých půjčkových webech můžete najít hodně inzerátů typu půjčím peníze na ruku. Hodně finančních společností tak nabízí svoje půjčky, které jsou vypláceny v hotovosti přímo na ruku. U těchto půjček se tedy nevyužívá bankovní převod, ale výplata půjček probíhá v hotovosti pěkně na ruku.

Peníze na ruku od nebankovních společností

Většinou peníze na ruku nabízejí zejména nebankovní společnosti. Zdá se říci, že nebankovní společnosti se specializují hlavně na takové klienty, kteří neuspěly s žádosti o získání půjčky u banky. Nebankovní společnosti se pak záměřují na tyto lidi, kteří nezískaly půjčku u banky a tak to zkouší i u nebankovní společnosti.

Hotovostní půjčka

Nebankovní společnosti tedy vyplácejí peníze na ruku. To znamená, že neprobíhá žádný bankovní převod. Bankovní převod totiž většinou trvá zhruba jeden jen a pokud se má jednat o opravdu rychlou půjčku, tak prostě na bankovní převody není čas.

Pozor na soukromé půjčky

Rozhodně by jste si měly dát pozor na půjčky od soukromníků, protože ty jsou ještě mnohem více drahé, než klasické nebankovní půjčky. Soukromé osoby většinou u svých půjčke nasazují pěkně vysoké úroky. Někdy až doslova nehorázně vysoké úroky. U nebankovních spolenočností jsou úroky také vysoké, ale není to tak hrozné jako u soukromých osob.Štítky: , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku